Neden Aydın Okulları ?

Öğrencilerimizin; Gelişimsel özellikleri temelinde akademik, mesleki, bireysel ve sosyal gereksinimleri karşılanmış, Bilimsel ve eleştirel düşünebilen, Yaratıcı ve çözüm odaklı, Mutlu ve özgüveni yüksek, Sosyal becerileri gelişmiş, Evrensel etik değerlere sahip, Sanata duyarlı, Teknolojiyi bilinçli kullanan, Farklı kültürleri tanıyan ve kültürel farklılıklara duyarlı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Hedeflerimiz

Öğrencilerimizin akademik, sosyal gelişimlerini tek programda toplayarak kariyer planlamalarına göre başarılı ve mutlu olacakları üniversite ve bölümlere girmelerini sağlamak. Yabancı birinci dil olarak İngilizce ve ikinci dil olarak Almanca ve seçeceği diğer derslerinden birini sosyal ve akademik yaşamlarında etkin olarak kullanmalarını sağlamak. Liderlik becerileri güçlü, takım oyuncusu olabilen, zaman ve ekonomik güçlerini iyi değerlendirebilen, girişimci, sorumluluk sahibi, öz değerlerine sahip çıkan ahlaklı bireyler yetiştirmektir.

about
<

Etkinlikler .......................................................................................................................

Bizden Haberler

Okul Kampüs Tanıtımı